Ceník Sestavení individuálního jídelního lístku v období:
(děti, dorost, dospělí a senioři)

Konzultace a základní poradenství v oblasti výživy 200 Kč
( cca 30 minut )
Konzultace a poradenství v individuálních problémech výživy 380 Kč
( cca 60 minut )
Vzorový individuální jídelní lístek na 7 dní 580 Kč
Konzultace ke zjištění stravovacích zvyklostí ( cca 30 min ), sestavení jídelní lístek na 7 dní.
Výpočet množství kalorií z Vámi dodaného jídelního lístku 50 Kč / 1 den
( Jídelní lístek je možné zaslat e-mailem, vyplněním i s množstvím surovin do přiloženého formuláře, včetně nápojů. ) 220 Kč / 7 dní
Analýza složení těla 240 Kč
Bioimpedanční metoda měření = analýza složení tělesné struktury. Zjištění váhy v kg, celkové % tuku v těle, množství viscerálního (vnitřního) tuku, kosterní svalovinu. Určení bazálního metabolismu Vašeho těla a BMI. Určení doporučeného množství kalorií na den. Vyhodnocení výsledků. Rámcový jídelní lístek na 1 den.
( cca 30 minut )
Opakovaná analýza složení těla (vážení) po 3-4 týdnech dle domluvy
  3x kontrola ( cca 30 minut ) 640 Kč
  4x kontrola ( cca 30 minut ) 800 Kč
  8x kontrola ( cca 30 minut ) 1 240 Kč
12x kontrola ( cca 30 minut ) 1 600 Kč
Analýza Vašeho stávajícího jídelníčku 480 Kč
Rozbor Vašeho jídelního lístku a osobních stravovacích návyků na základě dodaných podkladů/zapsaný jídelní lístek minimálně na 7 dní, včetně nápojů/ a osobního pohovoru. Vyhodnocení chyb a doporučení změn. Rámcový jídelní lístek na 1 den.
( cca 60 minut )
Tvorba výživového plánu na 4 týdny 1150 Kč
Vypracování jídelního lístku na 4 týdny, sestavený na základě vstupního pohovoru se vstupním měřením na bioimpedantní váze ( cca 60 minut ).Plán individuálně připravený dle Vašich zvyklostí. Online servis (emailová komunikace) v průběhu měsíce zdarma. Kontrolní přeměření po přibližně 4 týdnech ( cca 30 minut ).
Výživový plán na 3 měsíce 3100 Kč
Vypracování jídelního lístku na 4 týdny, sestavený na základě vstupního pohovoru se vstupním měřením na bioimpedantní váze ( cca 60 minut ).Plán individuálně připravený dle Vašich zvyklostí. Online servis (emailová komunikace) v průběhu 3 měsíců zdarma. Kontrolní přeměření a konzultace vždy po 4 týdnech ( cca 30 minut ).
Výživový plán na dobu delší než 3 měsíce – každý pokračující měsíc 900 Kč
Vypracování jídelního lístku na 4 týdny, sestavený na základě vstupního pohovoru. Plán individuálně připravený dle Vašich zvyklostí. Online servis (emailová komunikace) v průběhu zaplaceného období zdarma. Kontrolní přeměření a konzultace vždy po 4 týdnech ( cca 30 min ).
Dárkový poukaz dle nabídky
Možnost zakoupení dárkového poukazu v hodnotě Vámi vybraného nebo individuálně poskládaného produktu z celkové nabídky.
Platba Vašeho plánu je vždy minimálně 50% z celkové ceny při vstupní konzultaci, dalších 50% je možné doplatit při následné návštěvě Ambulance. Záloha je nevratná . Při zrušení Vašich objednávek až po první schůzce, se budeme řídit pravidly storno-poplatků uvedených na konci ceníku.
Storno předplaceného programu nebo služby je možné nejpozději na 2.konzultaci programu. Klient musí písemně požádat o ukončení programu a následně již nemá nárok na dočerpání žádných služeb. Storno poplatek je 3O% z celkové částky vybraného produktu.
Veškeré služby jsou limitovány časovým pásmem jednoho roku od zakoupení, během kterého klient buď službu využije, nebo nevyužité propadají.
Naše poradenství není zatíženo jakoukoliv snahou o prodej, nabídku nebo propagaci doplňků stravy ani jiných podobných metod. Zázraky neslibujeme.
Činnost nutričních terapeutů není hrazena z veřejného zdravotního pojištění.
Ceny jsou uvedeny včetně DPH, nejsme plátci DPH.
Platné od 1.února 2014.
Jídelní plány připravujeme podle individuální potřeby , vždy dle zásad „Výživových doporučení pro obyvatelstvo ČR “


Pro klienty Zdravotní Pojišťovny Ministerstva vnitra ČR jsou domluvené ceny v programu Výhody pro pojištěnce.

Sleva 10% na všechny druhy výživových plánů a sleva 5% na ostatní služby: konzultace a poradenství v oblasti výživy, vzorový individuální jídelní lístek na 7 dní, analýza složení těla, analýza Vašeho současného jídelního lístku. Sleva se nevztahuje na dárkové poukázky.