Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně

i podobné problémy. Pod vedením lektorky Laďky Kankrlíkové se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček a dozvíte se, jak zhubnout jednou provždy.

Nevěříme na diety. Hubnutí je o zdravé a udržitelné změně životního stylu, která vás bude bavit!

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a lektoři STOBu je pomáhají najít rychleji, než kdybyste ho hledali sami.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a také se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak, než jídlem. 

V pohybové části je cvičební program, který si můžete vybrat tak, aby vyhovoval i těm, jež s cvičením začínají. Cílem je, aby si každý účastník kurzu vybral pohyb, který ho bude bavit a bude v něm pokračoval nejlépe i po skončení kurzu.

Můžete se předběžne podívat na možnosti Centra zdravého pohybu Lucie Mercové:  https://carpediemvary.cz/  

CENA KURZU JE 4 900Kč

Na pohybobou část v centru Carpediem je sleva 15% z nabízených cen.

Dlaší podrobnosti  a možnost online přihlášení na odkazu:

https://www.stob.cz/cs/skupinovy-kurz-redukce-vahy    či ve formuláři na konci webové stránky.

Těšíme se na spolupráci